Kuchyňská dvířka GRENA: Snadná modernizace kuchyně

Důkladný předvánoční úklid často odhalí opotřebenost nábytku. Zejména u kuchyňské linky se stává snaha o dokonalé vypulírování marnou. Aby ne. Jedná se o nejnamáhanější část bytového vybavení. Přípravu rodinných krmí nejvíce odnáší pracovní deska a dvířka. Časem se poškrábou, u laminovaných se začnou odírat rohy, některé agresivnější tekutiny vytvoří na povrchu neodstranitelné skvrny. Pokud už situace dospěla do tohoto bodu, je čas na změnu.

dvířka, dekor 2016 - buk bahenní Foto: GRENA, oficiální zdroj

dvířka, dekor 2016 – buk bahenní
Foto: GRENA, oficiální zdroj

 

 

Protože korpus linky není „tak na ráně“, postačí zpravidla vyměnit jen dvířka. K jednoduchému a finančně méně bolestivému řešení můžeme přistoupit také tehdy, když nás stávající vzhled linky omrzí, nebo když se rozhodneme pro celkovou obměnu bytového zařízení.

Na předvánoční poptávku reagovat i český výrobce kuchyňských dvířek GRENA rozšiřením své nabídky o tři bukové dezény, jeden dubový a dva odstíny nadčasové bílé. Další novinkou jsou pak tři tvary kuchyňských dvířek, které následují současný trend ostrých linií a hranatých tvarů.

 

Hřejivá kresba dřeva

Dřevěné dezény stále zaujímají v českých kuchyních své místo, ať už jde o moderní, klasické či rustikální interiéry. Dřevo místnost zútulní, navíc se skvěle kombinuje s jinými, i vysoce kontrastními materiály, jakými jsou sklo, kov či keramika. A právě tyto rozdílné materiály se v kuchyni velmi často potkávají.

Novým dezénům kuchyňských dvířek GRENA pro rok 2016 vévodí hned čtyři odstíny přírody. Světlejší buk Aragon má vzhled surového dřeva s jemnou strukturou i kresbou.

GRENA: Kuchyňská dvířka, dekor 2016 - buk aragon Foto: GRENA, oficiální zdroj

 

Buk bahenní je oproti tomu výraznější, tóny světle hnědé až šedé doplňuje tmavší, nepravidelná kresba.

GRENA: Kuchyňská dvířka, dekor 2016 - buk bahenní Foto: GRENA, oficiální zdroj

 

Bělený buk je pak velmi světlou alternativou přírodního dezénu, jemné odstíny béžové a šedé mohou na první pohled působit až téměř bělostně.

GRENA: Kuchyňská dvířka, dekor 2016 - buk bělený Foto: GRENA, oficiální zdroj

 

Velmi výraznou strukturou se vyznačuje poslední z nových dřevěných dezénů – dub horský. Tmavá, teplá hnědá dá kuchyňským dvířkám vyniknout, výborně se pak kombinuje se světlými barvami nebo čistou bílou.

GRENA: Kuchyňská dvířka, dekor 2016 - buk horský Foto: GRENA, oficiální zdroj

 

Tradiční bílá

Bílé dezény, které kuchyň prosvětlí, se hodí například do kuchyní venkovských domů a chalup. Jednoduše s nimi vytvoříte kuchyň v jižanském, středomořském či oblíbeném provensálském stylu.

Linea bílá se vyznačuje jemnou strukturou.

GRENA: Kuchyňská dvířka, dekor 2016 - Linea bílá Foto: GRENA, oficiální zdroj

 

Zatímco Satin bílý je matný a hladký, zcela bez kresby.

GRENA: Kuchyňská dvířka, dekor 2016 - Satin bílý Foto: GRENA, oficiální zdroj

 

Ostrá hrana

Moderním trendům nepodléhají pouze dezény, ale také tvary kuchyňských dvířek. Společnost GRENA proto přináší novinky i v tomto směru a do své nabídky zařazuje tři nové tvary dvířek (G 19, G 22 a G 45), jež se vyznačují ostřejšími hranami, než je tomu u stávajících tvarů.

 

Nová dvířka během okamžiku

Výběr nové kuchyně od vašeho počítače a během několika minut? Není to nemožné. Konfigurátor kuchyňských dvířek GRENA vás provede kompletní nabídkou, v níž naleznete různé tvary a povrchové úpravy dvířek v provedení plném či s prosklením, velké množství dezénů dřeva, metalických odstínů a povrchů s vysokým leskem nebo matem a v neposlední řadě také volbu přesných rozměrů a otvorů pro kování. Poté už zadáte objednávku a rozjede se výroba na míru, doručení k vám domů a k tomu pětiletá záruka.

 

 

Bezpečné doručení dvířek

GRENA rovněž zavedla ve standardu ke každé objednávce výrazně komfortnější a bezpečnější balení kuchyňských dvířek, aby se během přepravy k zákazníkovi zboží nepoškodilo.

 

Zdroj: GRENA

2 komentáře

  • Jana on 5.1.2016 at 11:30

  Odpovědět

  Přeji hezký den. Kuchyně jsou moc pěkné, akorát by mě zajímal výrobce. Ráda bych si pořídila bílou kuchyni. Líbí se mi články o bydlení, jenže mě dost mrzí, že tam nikdy není napsán výrobce, dovozce a pod., nebo kde by se to dalo sehnat a koupit. S pozdravem Jana Procházková

  • Redakce on 6.1.2016 at 21:38
  • Autor

  Odpovědět

  Hezký den i Vám. Jsme rádi, že Vám prezentované kuchyně líbí. Ohledně kontaktů na výrobce v článku i v ostatních článcích o bydlení publikovaných na našem webu lze říct jediné – téměř vždy je v nich najdete, zpravidla aktivní, stačí kliknout na modře zdůrazněná slovo či přímo uvedenou webovou stránku. I v tomto článku je výrobce kuchyňských dvířek – GRENA uveden a na jeho stránku se dostanete pouhým kliknutím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.