Kuchyň v metalových odstínech

Možná ještě na poslední chvíli přemýšlíte jak v rámci generálního předvánočního úklidu vylepšit nebo osvěžit vzhled bytového zařízení. Zejména kuchyňská linka dostává v čase pečení cukroví a dalších příprav na sváteční chvíle pořádně zabrat. Má-li už odslouženo a ani po důkladném drhnutí se nepodaří vrátit dvířkám co nejpůvodnější vzhled, nabízí se řešení v podobě jejich výměny. A když už jsou za dveřmi Vánoce plné třpytu, proč trochu jejich lesku nedopřát právě i kuchyňské lince. Pokud chcete zůstat věrni klasice, pak sáhněte po dřevu.

 

GRENA_Kuchyňská dvířka: Vysoký lesk grafit metal v kombinaci s odstínem Champagne metal Foto: GRENA, oficiální zdroj

GRENA_Kuchyňská dvířka: Vysoký lesk grafit metal v kombinaci s odstínem Champagne metal
Foto: GRENA, oficiální zdroj

 

Kuchyňská dvířka v moderních lesklých metalických odstínech, která vaši kuchyň promění v exkluzivní hi-tech prostor má ve své nabídce například společnost GRENA. Vybírat můžete ze tří kovových designů – grafitově černá, béžová champagne a stříbrná. Dáváte-li přednost dřevu, čeká vás výběr dokonce z osmi nových dezénů dubu, z nichž tři jsou rovněž ve vysokém lesku.

Chladná tvář kovu padne nejlépe moderním vzdušným interiérům.Metalické odstíny ve vysokém lesku dodají kuchyni na exkluzivitě, interiér bude působit čistě, až honosně.

 

Nabídněte vaší kuchyni doušek šampaňského

Kdo z nás nepookřeje se sklenkou šampaňského v ruce? Proč podobné osvěžení nedopřát i vaší kuchyňské lince. Jemná béžová champagne vyvolává nejen v interiéru pocit exkluzivity a vytříbenosti. Tento metalický odstín ve vysokém lesku se skvěle vyjímá s tmavými doplňky a dekoracemi. Mírně nazlátlý nádech dodá kuchyni na výjimečnosti, vytvoří místo, kam se budete vždy rádi vracet.

 

Neutrální elegance umí působit i slavnostně

Stříbrná či šedá barva je v interiérech velmi oblíbená, a to především díky své neutrálnosti. Dokonalou kombinaci totiž vytvoří téměř s každou barvou či materiálem, na které si jen vzpomenete. Navíc působí velmi vkusně, v lesklém provedení může mít až punc hi-tech stylu.

 

GRENA Kuchyňská dvířka: Tvar G 18, metalický odstín stříbrná Foto: GRENA, oficiální zdroj

GRENA Kuchyňská dvířka: Tvar G 18, metalický odstín stříbrná
Foto: GRENA, oficiální zdroj

 

Temná síla barvy

Grafitově černá vynikne s výrazně kontrastními materiály či barvami. V interiéru nepůsobí nijak smutně, naopak může světlou místnost perfektně vyladit k dokonalosti, v lesklém provedení navíc disponuje dojmem luxusu a elegance.

 

Nebojte se střízlivé kombinace

Je jen na vás, jaký kovový lesk nově vaší kuchyni dopřejete. Bránit se však nemusíte ani jejich kombinaci – například grafitově černá ve vysokém lesku zjemněná metalickou barvou nazlátlého šumivého šampaňského vytvoří exkluzivně vyhlížející kuchyňskou sestavu s nápadem a vkusem.

 

Dubu neubude

Dřevo v interiéru představuje už po staletí klasiku a zároveň spojení s přírodou, které rozhodně nevyjde z módy. Nejžádanější jsou tradiční dřeviny, ke kterým bezpochyby patří i dub. Dvířka od firmy GRENA s novými dekory dubů Alberta, Ontario, Regina, Victoria a Yukon mají dokonalou kresbu i strukturu dřeva. Vytvoří krásný moderní a útulný prostor nejen z vaší kuchyně, ale třeba i z obýváku i pracovny. Pro nerozhodné, zda zvolit klasické dřevo nebo moderní lesklé povrchy, je tu také řešení: tři lesklé varianty dubu: dub hnědý, šedý nebo světlý natur.

GRENA Kuchyňská dvířka: Tvar G 02 Dezén Dub Alberta Foto: GRENA, oficiální zdroj

GRENA Kuchyňská dvířka: Tvar G 02 Dezén Dub Alberta
Foto: GRENA, oficiální zdroj

 

Nasimulujte si vzhled kuchyně předem

Nemusíte mít ani kdovíjakou představivost, abyste udělali správnou volbu. Na www.novadvirka.cz je k dispozici šikovná interaktivní pomůcka – konfigurátor dvířek, s nímž si „naklikáte“ svou vysněnou kuchyň snadno a rychle.

 

Expanze do celého interiéru

Dvířka GRENA nejsou určena pouze do kuchyní, využití najdou také  v obývacích pokojích, koupelnách nebo kancelářích. Výběr ze 76 dezénů a 22 tvarů osloví i náročného zákazníka, navíc společnost GRENA poskytuje na všechna dvířka záruku 5 let.

Na výrobu dvířek GRENA používá vhodné materiály,jako jsou dřevovláknité MDF desky tl. 18 nebo 22 mm, PVC či PP folie, které přesvědčivě imitují nejrůznější dřeviny, odolné akrylátové folie s extra vysokým leskem nebo speciální folie s hlubokým matem.  

 

Zdroj: GRENA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.