Která proměna se nejvíc povedla? Pošlete jí svůj soutěžní hlas

Začíná již 5.ročník Proměn, v němž Kadeřnické studio Jany Burdové spolu s Deníky mění šestici žen. I když se na většinu přihlášených zájemkyň o nový vzhled nedostalo, je tu ještě jedna šance, jak se projektu aktivně zúčastnit. V průběhu Proměn totiž můžete hlasovat o nejvíce povedenou proměnu.

Proměny: Vítězka hlasování Foto: KS Jana Burdová, oficiální zdroj

Proměny: Vítězka hlasování
Foto: KS Jana Burdová, oficiální zdroj

 

První proměněnou uvidíte na stránkách Deníků a následně na webových stránkách již tento týden 18. listopadu, kdy začne i velká hlasovací soutěž, která skončí až v únoru 2016. Čtenáři se budou moci v tomto období postupně sledovat šestici dam a jejich proměny a vybrat tu, jež se podle nich povedla nejvíce.

Na konci roku proběhne losování a výherce z řad hlasujících získá, stejně jako vítězka Proměn, hlavní cenu – oběd s českou herečkou a patronkou projektu Terezou Kostkovou, a dále dárky od kadeřnického Studia Jana Burdová a partnerů akce společnosti Bio-Ionic, profesionální vlasové kosmetiky Redken a líčení Armani.

Proměny: Autorka projektu Jana Burdová, Brand manažer Redken Lucie Vondraková, moderátorka večera Tereza Kostková Foto: KS Jana Burdová, oficiální zdroj

Proměny: Autorka projektu Jana Burdová, Brand manažer Redken Lucie Vondraková, moderátorka večera Tereza Kostková
Foto: KS Jana Burdová, oficiální zdroj

 

 

„Máme za sebou již čtyři úspěšné ročníky a i letos bude o všechny ženy skvěle postaráno. Do proměňování je opět zapojen celý tým profesionálů a já pevně věřím, že bude opět na co koukat a volba té nejpovedenější proměny nebude jednoduchá,“ komentuje Jana Burdová, autorka projektu, majitelka stejnojmenného kadeřnického studia v Teplicích, trojnásobná držitelka titulu Kadeřník roku a Art Designérka značky Redken.

Proměny: Šestice proměňovaných z roku 2015 Foto: KS Jana Burdová, oficiální zdroj

Proměny: Šestice proměňovaných z roku 2015
Foto: KS Jana Burdová, oficiální zdroj

 

 

Jak hlasovat

Své hlasy posílejte na e-mailovou adresu: promeny5@denik.cz, do předmětu mailu vložte slovo „HLASOVÁNÍ“. Vítěze hlasování o nejvíce povedenou proměnu poté uvidíte na stránkách deníku na začátku února 2016. 

 

Zdroj: Kadeřnické studio Jana Burdová 

 

 

 

 

1 komentář

  1. Odpovědět

    SPATOVA Milena se me nejvice libi,krasny den. Take bych rada se prihlasila do promeny,dekuji Vam za ochotu a s pranim pekneho dne Sebestova Vladimira

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.