Kryštof v Ostravě láká na nový klip, autogramiádu i překvapení

Kapele Kryštof se nedá upřít talent pro organizování netradičních akcí. Vloni utajeným koncertem ve stylu Beatles na střeše pivovaru překvapila tisíce návštěvníků slavností Ostravaru. A s velkým úspěchem. Letos si pro další mimořádnou akci skupina kolem Richarda Krajča vybrala jiné kulisy. Obchodní centrum Forum Nová Karolina ve středu moravskoslezské metropole. To už tuto neděli poskytne prostory pro slavnostní premiéru zbrusu nového klipu ostravských hudebníků s názvem SRDCEBEAT.

Nové album kapaly Kryštof SRDCEBEAT Oficiální zdroj: Kryštof

 

Exkluzivní uvedení hudebního videa, které předznamenává červnové vydání nového, v řadě již sedmého studiového alba, proběhne 1. března 2015 od 15:00. Následně se také uskuteční autogramiáda všech členů kapely Kryštof, kteří si pro návštěvníky připravili bonusové překvapení. Na akci se bude podílet i pivovar Ostravar.

 

Srdce ve Velkém jablku

Poslední úpravy a mixování dlouho očekávané desky SRDCEBEAT, která vyjde letos v červnu, probíhaly v New Yorku. Nahrávku, jež slibuje silné melodie a moderní zvuk, doprovodí na podzim stejnojmenné turné po pěti největších českých a moravských koncertních halách, které je již nyní díky obrovskému zájmu fanoušků z poloviny vyprodané. Příznivci kapely se mohou těšit na velkolepou show, která by měla překonat laťku předchozí tour k albu Inzerát.

Po premiéře klipu a následné autogramiádě plánujeme pro návštěvníky a fanoušky bonusové překvapení. V tuto chvíli probíhají v úzké spolupráci s obchodním centrem Forum Nová Karolina a pivovarem Ostravar přípravy, tudíž bych nerad prozrazoval detaily. Rozhodně je však na co se těšit,“ uvádí frontman kapely Kryštof Richard Krajčo.

 

S Kryštofem trvale ve spojení

Ústřední singl nové desky SRDCEBEAT měl premiéru na svatého Valentýna – píseň o bezpodmínečné lásce a jejích formách by snad příznačnější datum na vypuštění do světa rádiového vysílání těžko hledala. Od tohoto data je také k dispozici nová aplikace pro chytré telefony, kde je možné najít zpěvník s akordy, kalendář s plánovanými akcemi či komunikační platformu.

Další informace najdete na www.krystof.net

 

Kultura v centru

Premiérou klipu budou odstartovány i 3. narozeniny oblíbeného obchodního centra Forum Nová Karolina sídlícího přímo v centru Ostravy, které je dlouhodobě nakloněné kulturním akcím, festivalům a hudbě zejména. Za všechny jmenujme například Festival v ulicích – rozšířenou hudební linku festivalu Colours of Ostrava, která loni doslova naplnila obchodní centrum od podlahy až po strop.

 

Zdroj: Kryštof, Forum Nová Karolina 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.