Krém na ruce a balzám na rty: Dvojí péče v jedné tubě

I když říjen se zatím drží víceméně v intencích babího léta, brzy nás čeká nápor podzimních plískanic a mrazivých rán. A tehdy začne trpět i naše pokožka, zejména na rukách a možná ještě více na rtech. Novinka z přírodní řady kosmetiky Marionnaud NATURE – Beneficial Duo Care pomůže přečkat toto dlouhé období a navíc ve velmi praktickém balení

Marionnaud Nature Beneficial Duo Care se postará o hebké ruce i hydrataci rtů Foto: Marionnaud, oficiální zdroj

Marionnaud Nature Beneficial Duo Care se postará o hebké ruce i hydrataci rtů
Foto: Marionnaud, oficiální zdroj

Není třeba připomínat, že vláčné pokožky rukou dosáhneme jen s pravidelnou péčí, která hydratuje, vyživuje a zároveň umožňuje pokožce dýchat. Stejné si žádají rty, na něž se každý zaměří nejen během rozhovoru. První pomocí, kterou je dobré mít doslova při ruce jak doma, tak kdekoliv stále při sobě je krám na ruce a balzám na rty. Důmyslně řešený Beneficial Duo Care umožňuje mít je oba v jednom, čímž odpadá i známé hledání drobného balzámu v útrobách kabelky. Praktické balení jemného krému na ruce má totiž ve víčku ukryto hedvábný balzám na rty. Novinka 2 v 1 s přírodními složkami je díky svému jemnému složení vhodná i pro citlivou pokožku.

 

Krém na ruce – zjemňující hydratační krém, který vytvoří na rukou ochranný štít před nežádoucími okolními vlivy, aniž by zanechal pokožku mastnou. Obsahuje zklidňující výtažky z pampelišky, vyživující bambucké máslo a přírodní oleje. Kromě rukou je krém vhodný také na suchá místa obličeje (okolí nosu, rtů), lokty, kolena nebo popraskané paty. Neobsahuje parabeny.

Balzám na rty – pečující a hydratační složku zajišťuje jemná pampeliška, o výživu se postará bambucké máslo a včelí vosk. Neobsahuje parabeny.

K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 279 Kč.

 

Důležitá zásada

Krémem natíráme vždy jen čisté ruce! Největším nešvarem je jeho používání například během jízdy v MHD, kdy se do narušené pokožky spolu s krémem zatírají všechny bakterie a viry, které se na ruce přenesly jak vzduchem, tak dotykem se znečištěnými madly, ale i penězi apod.

 

Zdroj: Marionnaud 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.