Kabelky LÄSSIG: Přehledné kabelky nejen na kočárek tentokrát v etno stylu

Kabelky, v nichž má maminka po ruce stále vše potřebné pro své ratolesti, jsme vám již představili. Jejich kouzlo nespočívá pouze v působivém designu a propracovaném provedení. Hlavním firemním přístupem je trvalá udržitelnost, výrobce upřednostňuje recyklované materiály a obecně suroviny, které nezatěžují životní prostředí.

Kabela Lässig Weekender Ethno Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

Z letošní kolekce si nejprve představme exotikou inspirované kabelky řady Vintage Ethno. Rozmanitost tvarů s přírodními prvky, originalita a hravá elegance, těmito slovy lze stručně popsat originální design eco-friendly novinek LÄSSIG. Jak „weekender“ taška, tak klasická verze přes rameno zaujmou vnitřním uspořádáním i vybavením, díky kterému budete mít na cestách vše potřebné ihned při ruce. Obě nejprve poslouží jako taška ke kočárku, později je lze nosit samostatně jako klasickou kabelku.

Kabela Lässig Weekender Ethno poslouží nejprve na kočárku, poté ji lze nosit klasicky přes rameno Foto: Babypoint, oficiální zdroj

Kabela Lässig Weekender Ethno poslouží nejprve na kočárku, poté ji lze nosit klasicky přes rameno
Foto: Babypoint, oficiální zdroj

 

Systém a pořádek s taškami Lässig

Zatímco model „weekender“ – LÄSSIG Weekender Ethno, v nabídce v odstínech Sand nebo Choco má jednu hlavní přihrádku a vnější kapsu na zip, taška přes rameno LÄSSIG Shoulder Bag Ethno v odstínu Plum je uspořádaná do dvou hlavních přihrádek, k tomu disponuje čtyřmi vnějšími kapsami.

V další výbavě se obě tašky v podstatě shodují. Vnitřek mají prakticky a přehledně uspořádaný, součástí je složená voděodolná přebalovací podložka, izolovaný a odnímatelný držák na láhev, kapsičky na přesnídávky, další kapsička na zip, voděodolná kapsa na vlhké věci, odnímatelná přihrádka na dětské dózičky nebo přihrádka na mobilní telefon. Obě verze umožňují připevnění na kočárek, součástí je také přídavný a výškově nastavitelný ramenní popruh. Vnější materiál je bavlněný, vnitřek z polyesteru.

 

Rozměry a kde a za kolik nakoupit

Lässig Weekender Ethno: 45x19x35 cm, Lässig Shoulder Bag Ethno: 40x20x35 cm

Doporučovaná cena je u obou modelů 2.780,- Kč, v prodeji od března 2015. Na český trh produkty LÄSSIG dováží společnost Babypoint, s.r.o., přední výrobce, dovozce a prodejce dětského zboží.

Pro více informací navštivte www.lassig-fashion.cz a www.babypoint.eu

 

Zdroj: Babypoint

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.