Individuality: Show Jany Burdové na Czech and Slovak Hairdressing Awards

Největší kadeřnická událost roku spěje do finále. Již 3. května 2014 budou v rámci finálového galavečera v Průmyslovém paláci v Praze vyhlášeni vítězové nejprestižnější nezávislé kadeřnické soutěže Czech and Slovak Hairdressing Awards 2013. Jana Burdová, trojnásobná vítězka titulu Kadeřník roku a majitelka a zakladatelka stejnojmenného kadeřnického studia v těchto dnech dokončuje přípravu velké autorské vlasové show s názvem INDIVIDUALITY, která bude vrcholem celého galavečera, a která navazuje na dvě mimořádně úspěšné produkce z let 2010 v pražském Hiltonu a 2011 v klubu Sasazu.

burdova_hda_2011_com_2_0335-flat02-copy

 

Během show Jana Burdová představí několik nejen vlasových kolekcí, které spojuje jasně definovaný styl. Dokonalosti je dosaženo odstraněním všech nadbytečných prvků. Účesy jsou naprosto současné, avantgardu tentokrát nahradil funky styl, který doplňuje minimalistickou geometrii. Barevné akcenty rozvíjejí střihové siluety. „Příprava autorské přehlídky je nesmírně náročným procesem. Zahrnuje nejen návrhy vlasových stylů, make-upu a stylingu, ale také choreografie, hudby, vizuálních efektů a celé organizace. Koncept je hotov v celkové formě, teď pokračuji na rozpracování jednotlivých částí. Příprava mi obvykle trvá kolem sedmi měsíců,“ vysvětluje Jana Burdová.

collection-jana-burdova-2013-freedom-of-movement

 

O čem tedy bude show Jany Burdové?

O vysokém stylu. O ženách, které si vybraly svůj život. Mají rády svá těla, umí žít se svou duší. Mají vše, co potřebují. Mají svou cestu i cíl.

„Co mě inspirovalo? V podstatě přirozený vývoj ženské energie a její promítnutí do reality. Dnes už všichni cítíme její stále větší pozitivní sílu. Vlasy jsou velkým nositelem informací a v mé kolekci je používám jako materiál k vyjádření všeho, čeho jsou schopny. Prostě účesy s osobností,“ dodává autorka.

 

Kadeřnice a čtyřicet spolupracovníků

Realizační tým tvoří vice jak čtyři desítky odborníků. Režii a choreografii Jana Burdová svěřila opět Janě Burkiewiczové. Make-up a bodypainting je v rukou výtvarníků Davida Šestáka a Filipa Nováka. Kostýmy navrhuje Džamila Nováková. Hudbu připravuje Hofi.  Videa a efekty jsou z dílny Jindřicha Trapla. Vlasové návrhy a realizace patří Art teamu ze studia Jana Burdová.

jana-burdova

 

Praktické informace

Vstupenky v hodnotě 2 500 Kč zahrnující welcome drink, večerní program a následnou večeři lze zakoupit u obchodních zástupců Schwarzkopf Professional, která je organizátorem soutěže.

 

 

Zdroj: Jana Burdová, Schwarzkopf Professional

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.