Hudební událost v Českém ráji: Koncert Alphaville

Festival Sedmihorské léto 2013 žije přípravami na čtvrteční zlatý hřeb svého programu, jímž je vystoupení legendární německé skupiny Alphaville, kterou proslavily hity Forever Young, Sounds Like A Melody, Big In Japan či Dance With Me.

alpha

Kapela ve složení Marian Gold, Jakob Kiersch, Dave Goodes a Martin Lister odehraje téměř dvouhodinový koncert. Ten slibuje světelnou i vizuální show a především dokonalý hudební zážitek namíchaný z nesmrtelných, léty prověřených, ale i novějších hitů. Fanoušci, pamětníci i nejmladší příznivci kapely si tak jistě přijdou na své.

Prostory festivalu navíc avizují nadstandartní zážitek vzhledem k neopakovatelné atmosféře a zejména omezené kapacitě areálu, díky níž budou mít návštěvníci koncertu Alphaville doslova na dosah. „Z pohledu velikosti našeho areálu půjde o naprosto jedinečný, spíše komornější koncert. To bereme jako velkou devizu. Naši návštěvníci si koncert dokonale užijí, aniž by museli zažívat paniku a chaos megakoncertů. Na všechny zúčastněné čeká exkluzivní, pohodová atmosféra. Jsme přesvědčeni, že právě takový přístup k akci ocení opravdu všechny věkové kategorie,“ doplňuje za organizátory Jitka Maděrová.

 

Kdy a kde

Koncert Alphaville je předposlední akcí letošního festivalu Sedmihorské léto. Koná se ve čtvrtek 15.srpna od 20 hod. v Areálu společnosti Kinghouse a motelu Even v Sedmihorkách u Turnova.

Festival uzavře 22.srpna koncert Janka Ledeckého.

Další informace na www.sedmihorskeleto.cz.

 

Zdroj: Sedmihorské léto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.