Horký nápoj s bezovým květem pro zahřátí i proti nachlazení

Počasím posledních dní nám dává příroda na srozuměnou, že zima už je doopravdy za dveřmi. Po příchodu domů, ale také ráno do práce se začneme shánět po horkém čaji či jiném nápoji, který by rychle prohřál promrzlé tělo. Dobrou alternativou jsou nápoje s bylinek a ovoce, jimž na chuti i účinku ještě dodá koření. Osvědčenou ingrediencí je květ černého bezu.

Šálek čaje Foto: Petr Kratochvíl/Wikimedia Commons

 

Kdysi se věřilo, že bezinky chrání před zlými silami, ohněm a bleskem a proto se vysazovaly téměř u každého domu. A jisté je, že až dodnes chrání naše zdraví. Květy bezu černého obsahují pro tělo užitečné silice, třísloviny, glykosidy, organické kyseliny a vitamin C. Zvyšují pocení a proto se čaje z květů dodnes používají při nachlazení a onemocnění dýchacích cest. Přírodní extrakty z bezinky mají pozitivní účinek také na trávení, dokáží tišit křeče a potlačují nadýmaní.

 

Maxivita herbal horký nápoj

Pokud jste nestihli nasušit bezové květy a přitom vsázíte na přírodní léčbu, můžete vyzkoušet horký nápoj Maxivita herbal horký nápoj z květů černého bezu, obohacený o vitamín C a zinek. Příjemně prohřeje a posílí tělo když vám zrovna není nejlépe. Má protizánětlivé účinky a působí proti nachlazení. Podporuje imunitu, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání těla.

Přípravek neobsahuje lepek, laktózu ani žádné konzervanty. Zdravý horký nápoj, který Vás postaví na nohy, z něj připravíte velmi snadno. Stačí rozpustit obsah sáčku ve dvou deci horké vody.

Balení 10 sáčků Maxivita horký nápoj za doporučenou prodejní cenu 69,90 Kč je možné koupit v marketech, drogeriích nebo na nasevitaminy.cz.

Maxivita herbal horký nápoj z květů černého bezu Foto: VITAR, oficiální zdroj

Horké nápoje Maxivita herbal s přírodním složením jsou ještě ve variantách s echinaceou, brusinkou nebo zázvorem. Více informací najdete na www.vitar.cz

 

Zdroj: VITAR

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.