Holandské kočárky NUNA: praktická elegance sbírá ocenění

Čistý, nápaditý a vkusný design jsou hlavními znaky kočárků autosedaček, jídelní židličky, lehátka i cestovní postýlky značky NUNA. Produkty vyhýbající se zbytečnostem a překonávající standardní řešení, slučující jednoduchost, eleganci, praktičnost a bezpečnost. Uživatelskou spokojenost zaručuje použití kvalitních materiálů a konstrukční spolehlivost. Za necelých deset let na trhu si zafirma připsala již osm desítek ocenění napříč kategoriemi.

Kočárek NUNA IVVI Savi Foto: NUNA, oficiální zdroj

Kočárek NUNA IVVI Savi
Foto: NUNA, oficiální zdroj

 

 

Nejčerstvější medaili přinesl kočárek PEPP Luxx na jaře letošního roku, tento operativní „golfkový sporťák“ vyhrál test kočárků nezávislé německé organizace Stiftung Warentest. 

 

NUNA PEPP Luxx

Značka NUNA má na kočárek typu golfové hole vlastní pohled. Jedná se o něco „mezi“, sportovní kočárek s vlastnostmi golfových holí a spojenou rukojetí pro snadné ovládání jednou rukou. Designový model NUNA PEPP Luxx zaujme z několika důvodů. Díky skladnosti do úplné „placky“ zabere minimum místa. Po odjištění se skládá ve své polovině, čímž vznikne dokonale kompaktní tvar, který samostatně stojí nebo ho můžete pohodlně táhnout za sebou. Zádovou opěrku se 3 pozicemi lze nastavit do plnohodnotného lehu.

K pohodlnému odpočinku přispívá i unikátní funkce zvětšení boudy s nastavitelným kšiltem a  maximálním zastíněním. Má odpružené sezení a přední otočná kola s aretací, rám absorbující energii, dále madlo, výškově nastavitelnou rukojeť či v pračce pratelný potah. Po dokoupení můžete na kočárek nasadit první dětskou autosedačku značek NUNA a BeSafe.

Kromě dvou britských spotřebitelských cen vyhrál tento kočárek v dubnu 2016 test nezávislé německé organizace spotřebitelů Stiftung Warentest.

Hmotnost kočárku: 10,3 kg, celková nosnost kočárku: 22,5 kg, 7 barev k výběru                             

Doporučovaná prodejní cena: 8 390Kč

Kočárek NUNA PEPP Luxx Foto: NUNA, oficiální zdroj 

 

 

NUNA IVVI Savi

Výrobce značky NUNA uvádí, že nový model sportovního kočárku IVVI Savi byl navržen, aby plnil sny. Je-li vaším snem krásný elegantní kočárek, kterým upoutáte pozornost, a zároveň bude vám i vašemu dítku spolehlivě sloužit, pak je novinka NUNA IVVI Savi správnou volbou. Čistou designovou konstrukci z anodizovaného hliníku povznáší kožené madlo a rukojeť s ručním prošíváním.

Rychle odnímatelná kolečka nejsou plastová ani nafukovací, použitá pěnová výplň přináší bez rizika píchnutí výnorné vlastnosti i v terénu. Jízdu zpříjemňují kuličková ložiska, systém odpružení a aretace u předních otočných kol. Polstrované sezení přizpůsobíte počasí, odnímatelná teplá vložka zajistí komfort v chladných dnech, prodyšnou síťovanou vrstvu užijete v létě. Sportovní nástavbu lze umístit po i proti směru jízdy.

Řada nastavitelných prvků je samozřejmostí, vyzdvihněme třeba polohování sklonu sezení a opěrky nohou jednou rukou. Velká výklopná bouda s dodatečným stíněním a ventilačním okénkem se bude hodit za parného i nepříznivého počasí, stejně tak pláštěnka, která je součástí balení. Na kočárek s prostorným košíkem nasadíte jak hlubokou korbu, tak první dětskou autosedačku. A ještě jedna super věc, po složení do kompaktního tvaru konstrukce samostatně stojí.

Hmotnost kočárku: 13,5 kg, celková nosnost kočárku: 22,5 kg, 4 barvy k výběru       

Doporučovaná prodejní cena: 20 890 Kč

Kočárek NUNA IVVI Savi Foto: NUNA, oficiální zdroj 

 

Pro více informací navštivte www.nuna.eu nebo www.babypoint.eu

 

 

Zdroj: Babypoint

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.