Fresh senior festival 2017

Již tento čtvrtek, 15. června se dejvická Villa Pellé stane dějištěm 5. ročníku festivalu, jehož hlavním cílem je propojení generací společnými zájmy, aktivitami i kulturními zážitky. Pomocí nápaditého a rozmanitého programu upozorňuje na fakt, že pozitivní přístup není limitován věkem. Program přinese koncerty hudebních skupin, jako jsou Jan Vančura a Plavci, Werichovci, Panelákoví fotři, Tata band nebo oceňovaný pěvecký sbor seniorů Cesmína. Dále bude na programu Žesťový kvintet ÚH AČR, hudebně divadelní vystoupení Čochtan a vodníci. Přichystána je také nabídka širokého spektra volnočasových aktivit pro všechny věkové kategorie, odborné přednášky i originální tvůrčí dílny. Až do 16ti hodin bude probíhat soutěž o zajímavé ceny. Vstup na celý program je ZDARMA.

Fresh senior festival 2017 - plakát Oficiální zdroj: Porte

 

Fresh senior festival je jedinečný svou otevřeností všem generacím a počítá s faktem, že životní styl ovlivňuje fyzické i psychické zdraví jedince a týká se nás již od útlého dětství. Záměrem pořadatelů je proto zajímavě a vkusně otevřít různé okruhy tohoto tématu.

Po celou dobu festivalu budou mít návštěvníci možnost využít služeb odborníků z oblasti sociálního a zdravotního poradenství. Letos poprvé bude pro zájemce připravena i IT poradna.

Festival začne v 10 hodin a potrvá do 20 hodin.

Ve 13 hodin se koná vernisáž výstavy kreseb výtvarného kurzu Fresh senior pod vedením ak. mal. Milady Gabrielové

 

Fresh senior festival pořádá spolek Porte ve spolupráci s Hlavním městem Prahou, MČ Praha 6, produkční společností Taktum a Villou Pellé

Více informací najdete na www.festival.freshsenior.cz.

 

Zdroj: Porte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.