Festival Sedmihorské léto 2013 vstoupil do druhé poloviny

(Aktualizováno) Po pěti hudebních akcích, dvou divadelních představeních a dni věnovanému dětem bude 4. ročník hudebního a divadelního festivalu Sedmihorské léto pokračovat až 15. srpna. Ve čtvrtek 11. července je koncert legendární rakouské skupiny Opus z technických důvodů zrušen. Více informací najdete na konci článku.

sedmihorske-leto_perex_opus

Na další hudební skupinu se návštěvníci mohou těšit 15.srpna, kdy vystoupí druhý headliner festivalu německá legenda Alphaville, k jejímž největším hitům patří Big In Japan, Forever Young či Sounds Like A Melody.

Hudba bude Sedmihorkami znít i 25. července. Tento večer bude patřit pro změnu hvězdě klasické hudby. Jaroslav Svěcený vystoupí s netradičním doprovodem v podobě kapely Cigánski Diabli.

Hudební produkci vystřídá 8.srpna divadlo. Díky filmovému zpracování světoznámou francouzskou komedii Blbec k večeři přiveze na festival Divadlo Bez zábradlí. V režii Jiřího Menzela se představí Václav Vydra, Josef Carda, Rudolf Hrušínský, Veronika Freimanová a další.

Festival uzavře 22.srpna koncert Janka Ledeckého.

sedmihorske-leto-program
Festival Sedmihorské léto 2013 se koná v areálu společnosti Kinghouse a Motelu Even v Sedmihorkách u Turnova. Podrobné informace naleznete na oficiálních webových stránkách www.sedmihorskeleto.cz nebo na facebookovém profilu festivalu.

 

ZRUŠENÍ KONCERTU

Z technických důvodů je zrušen koncert skupiny OPUS, který se měl konat 11.7.2013.
Vstupenky však budou platné pro vstup na koncert kapely ALPHAVILLE 15.8.2013, aniž by se musely měnit. Pokud budou zákazníci požadovat vrácení vstupenek, lze tak učinit na místě zakoupení vstupenky, nejpozději však do 25.7.2013. V pozdějším termínu již vrácení vstupenek nebude možné.

V případě dalších dotazů lze využít email info@sedmihorskeleto.cz, nebo telefonní číslo 725 933 310.

 

 

kačapa

Zdroj: Festival Sedmihorské léto 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.