Ferrero Rocher: Další soutěž o zápůjčku auta je tady

Všichni, kdo si rádi užívají sladké potěšení, mají do konce října možnost vyhrát luxusní automobil Maserati Ghibli na půl roku a spoustu dalších zlatých cen. Stačí zakoupit balení pralinek Ferrero Rocher, Raffaello, Mon Cheri, Pocket Coffee, Giotto, Ferrero Collection nebo Ferrero Prestige a být jedním ze šťastlivců.

Pralinky pralinkami Ferrero Rocher Gold Edition  Foto: Ferrero, oficiální zdroj

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo si v průběhu soutěže zakoupí soutěžní výrobek v podobě minimálně jednoho kusu balení pralinek Ferrero a odešle vyplněný formulář na webových stránkách www.rocher.cz. Podmínkou soutěže je mít po dobu jejího trvání uschovány účtenky za zakoupené výrobky a hrací karty s unikátními soutěžními kódy.

 

Pralinky jako cesta k hlavní výhře

Hlavní výhru lze ovšem získat pouze s čokoládovými pralinkami Ferrero Rocher Gold Edition 200 g, po předložení karty s unikátním kódem, ukryté uvnitř balení. Limitované soutěžní balení Ferrero Rocher, se kterým je možné vyhrát hlavní výhru, se od klasického liší svým zlatým přebalem.

Kromě hlavní výhry, luxusního automobilu Maserati Ghibli zapůjčeného na 6 měsíců, mohou účastníci soutěže vyhrát s celým portfoliem pralinek Ferrero, některou z vedlejších cen. Každý týden získá jeden výherce zlatou předplacenou platební kartu v hodnotě 5.000,- Kč a každý den se pak hraje o jednu ze čtyřiceti pěti lahví zlatého Moët & Chandon Impérial. Všichni účastníci po zaslání vyplněné registrace automaticky obdrží 10% slevu na nákup klenotů Aurum.

 

Zdroj: Ferrero

1 komentář

    • Eliška on 22.9.2016 at 23:44

    Odpovědět

    Ferrero je nejlepší co známe

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.