Electronic Beats pustí do prodeje další vstupenky

Další šance na návštěvu mezinárodního hudebního festivalu Electronic Beats, který se koná 28.3. v Divadle Archa, se fanouškům rýsuje od zítřejšího rána. Po bleskově vyprodaných vstupenkách během prvních hodin od zahájení předprodeje, uvolní organizátoři akce limitovaný počet lístků. Předprodej začne úderem 8. hodiny v pátek 31.ledna.

eb_vizual_praha

 

Vstupenky na letošní Electronic Beats jsou v předprodeji za 380 Kč k dostání buď v pokladně Divadla Archa, sítích Ticketpro nebo ntry, na www.electronicbeats.net, přes mobilní aplikace Electronic Beats Video a Electronic Beats Radio. Přímo na místě akce pak za cenu 550 Kč.

Aplikace Electronic Beats si lze stáhnout na:
Electronic Beats Video (pouze pro IOS: iPhone/iPad/iPod Touch):

https://itunes.apple.com/us/app/electronic-beats-video/id624523786?mt=8

Electronic Beats Radio (IOS, Android):
https://itunes.apple.com/de/app/eb- radio/id647190296?mt=8

 

Další vlna

Předprodej vstupenek plánuje i T-Mobile. Počátkem února uvolní svým zákazníkům prostřednictvím portálu t-music.cz 50 vstupenek za zvýhodněnou cenu 320 Kč.

V souvislosti s festivalem Electronic Beats připravuje T- Mobile i další aktivity. Kromě předprodeje chystá na hudebním portálu t-music pro své zákazníky soutěž o celkem 20 vstupenek. Soutěž odstartuje spolu s předprodejem počátkem února.

 

Kompletní hudební produkce

Electronic Beats je rozmanitý mezinárodní hudební program společnosti T-Mobile, který zahrnuje nejrůznější mediální platformy a soustředí se na pořádání hudebních festivalů a klubových akcí napříč velkými evropskými městy. Všechny aktivity se protínají v rámci domovské stánky electronicbeats.net, jež zahrnuje veškeré Informace o umělcích a událostech spojených s Electronic Beats a nabízí také vlastní rádio a televizi se zaměřením na současnou hudbu. Součástí portfolia je rovněž ceněný tištěný hudební časopis Electronic Beats a DVD magazín Slices, oba vycházejí čtvrtletně prostřednictvím vybraných distribučních kanálů. Oblíbené interprety z festivalů Electronic Beats mají od loňského roku fanoušci doslova na dosah jednoho kliknutí díky mobilním aplikacím „Electronic Beats Apps“ – Electronic Beats Radio, Electronic Beats Video, Electronic Beats News a Yellofier.

 

Co festival nabídne

Electronic Beats se téměř po roce vrací do pražského Divadla Archa, kde představí to nejlepší ze současné elektronické scény.

V České republice se odehrává každoročně od roku 2006, kdy odstartoval sérii hudebních vystoupení v pražském Veletržním paláci koncertem The Prodigy, poté následovala například vystoupení kapel Underworld nebo The Orb. Později se tento mezinárodní hudební program prezentoval v klubovém prostředí Lucerna Music Baru, v roce 2011 se poprvé konal v Divadle Archa. Kromě koncertů předních současných kapel a hudebních projektů se organizátoři projektu konaného napříč Evropou už od roku 2000 soustředí na dokonalé vizuální projekce provázející vystoupení jednotlivých interpretů. Letošní program opět nabízí špičku současné elektronické hudební scény.

„Moderat, tedy duo Modeselektor a hudebník Apparat, na pódiu zúročí svou dvanáctiletou hudební známost. Jejím výsledkem je nečekaná a unikátní souhra zdánlivě nekompatibilních protikladů, kdy bouřlivá basová linka Modeselektoru skvěle ladí s jemnými až éterickými melodiemi Apparata. Na svém zatím posledním albu nazvaném ‚II‘ znějí Moderat zraleji, moudřeji a zkušeněji, ale nezapřou v sobě nic ze svého průkopnictví ve spojování nespojitelného, a zůstávají tak svým stylem pevně zapsáni na berlínské i světové hudební scéně. Simon Green alias Bonobo publikum roztančí kombinací emotivní hudební estetiky zemědělského Hampshireu, kde vyrůstal, a svérázného brightonského soundu – v tamních klubech totiž léta působil jako DJ. Na Electronic Beats Festivalu vystoupí s živou kapelou a naplno předvede svou mistrovskou fúzi elektronických rytmů a klasických hudebních nástrojů. Vystoupení berlínských Diamond Version zase slibuje syrovou podívanou plnou ostrých experimentálních zvuků na hranici noiseu a elektroniky, to vše na pozadí minimalistických post-techno projekcí. Sami Diamond Version svůj zvuk nazývají „konstruktivistickou fluorescencí“ a jejich audiovizuální show s fluorescentními trubicemi jsou těchto slov důkazem,“ slibují tvůrci festivalu.

 

Program Electronic Beats Festival

Moderat
Bonobo
Diamond Version
DJ Felix!

Začátek 20 hod., Divadlo Archa, Na Poříčí 26, Praha 1

Více informací na www.electronicbeats.net

 

Zdroj: Electronic Beats

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.