Electronic Beats Apps

Hudební festival Electronic Beats rozšiřuje svou nabídku doprovodných služeb o trojici mobilních aplikací.

eb-apps

Pokud jste již někdy slyšeli o festivalu Electronic Beats, tak víte, že jde o mezinárodní hudební událost, která se od roku 2006 pořádá i v České republice. Také budete vědět, že festival začal původně v pražském Veletržním paláci koncertem The Prodigy, ale postupně se přestěhoval skrze klub Lucerna Music Bar až do Divadla Archa. Navíc vám bude známo, že festival se vyjma samotných koncertů současných kapel také soustředí na dokonalou vizuální projekci provázející jejich vystoupení. No a pokud jste to přeci jen nevěděli, tak už víte.

V současnosti je poměrně moderní budovat s firmou svůj tzv. „ekosystém“, který umožňuje nabízet zákazníkům co nejširší na sebe navázaný sortiment, takže budou během svého dne plynule přecházet od jedné služby a výrobku ze stejného zdroje ke druhému. Electronic Beats již několik kroků tímto směrem udělali, na svých stránkách nabízejí přístup k vlastnímu rádiu a televizi a vydávají hned dva časopisy (magazín Electronic Beats a DVD publikaci Slices). Navíc již v dubnu přišli s mobilní aplikací Yellofier pro skládání hudby.

Nyní tuto nabídku rozšířili o celou sérii mobilních aplikací Electronic Beats Apps.

iPad Retina GUI PSD

První z nich, Electronic Beats Radio (dostupná pro iOS a Android), přináší do mobilu záznamy z vlastních festivalů a navíc i exkluzivních mixy od DJů. Nabízen je poslech interpretů jako jsou Woodkid, Modeselektor, Caribou, The Whitest Boy Alive, James Blake a další.

Electronic Beats Video (jen pro mobily s iOS) se zase pyšní uceleným záznamem videí z kolekce DVD výše zmíněného časopisu Electronic Beats Slices, záznamů živých vystoupení a rozhovory s interprety. Slibuje více než 300 videí, která si můžete i stáhnout k offline sledování na televizi Apple TV.

Sérii uzavírá aplikace Electronic Beats News (pouze pro telefony se systémem Windows), jež vám přinese novinky z hudební scény. Technologicky je založena na systému RSS (který vám k okamžitému zobrazení nových článků nabízí i Newspeak). Do budoucna plánují také začlenění digitální verze Electronic Beats Magazine.

Bonusovou funkcí aplikací Video a Radio je také možnost si přes ně zarezervovat vstupenky na akce Electronic Beats.

Více na Electronic Beats

 

L.V.

Zdroj: Electronic Beats

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.