Domácí kino i za plného světla

Při promítání filmů „za bílého dne“ bývá často problémem nedostatečný kontrast nebo odrazy oken i dalších lesklých povrchů na projekční ploše. Eliminovat odrazy okolního světla z více směrů najednou, spolu se výrazným zvýšením kontrastu obrazu, se může pochlubit projekční plocha Black Diamond Zero Edge, která je dle slov výrobce první a zatím jediná svého druhu.

 

black_diamond_zero__perex_edge_foto_audiopro

Projekci lze tedy uskutečnit kdekoliv a bez nutnosti složitého zatemňování místnosti, přičemž projekce na klasické bílé plátno či stěnu se s ní nedá vůbec srovnat.

 

Ostrý obraz

Obrazu z projektoru dává mnoho filmových fanoušků přednost před televizí i v domácnosti, protože za rozumných cenových podmínek dosáhnou kvalitního obrazu s velkou úhlopříčkou. Inovovaná projekční plocha Black Diamond Zero Edge teď nabízí ještě lepší obraz i v prostorů s nedokonalými světelnými podmínkami. Projekční plochu můžete instalovat ze stropu na lankách nebo jednoduše zavěsit na stěnu. Není třeba žádné sestavování a vlastní montáž je velice jednoduchá a rychlá.

Projekční plochy Black Diamond vyvinula společnost Screen Inovations za využití pokročilých výrobních technologií v rámci ekologicky šetrného výrobního procesu. Vyrábí se v několika variantách od 80“ (203 cm) do úhlopříčky 215“ (546 cm). Ruční výroba v USA zaručuje vysokou kvalitu doloženou doživotní zárukou. Do ČR je dováží společnost Audiopro.

black_diamond_foto1_audiopro

 

Nenápadná kvalita

Díky pouze centimetr silnému rámu se projekční plocha Black Diamond Zero Edge může stát nenápadnou součástí soukromého i veřejného interiéru.

„Nová projekční plocha Black Diamond Zero Edge přináší luxusní estetický design se štíhlým rámem. Ale především, díky speciální vícevrstvé technologii, nabízí vynikající potlačení okolního světla a díky tomu překvapivou kvalitu obrazu. Hlavní výhodou Black Diamond Zero Edge je možnost docílit kvalitního obrazu z projektoru úplně všude, včetně prostorů s obtížnými světelnými podmínkami. Schopnost eliminovat okolní světlo umožňuje zlepšení kontrastu obrazu až o 900 %,“ vysvětluje Ondřej Žatečka, specialista na projekční techniku společnosti Audiopro. Na rozdíl od všech ostatních projekčních materiálů dokáže povrch Black Diamond Zero Edge absorbovat ambientní světlo z místnosti, aniž by tlumil světlo z projektoru.

 

black_diamond_vs_white_screen_foto_audiopro

 

-th-
Zdroj: Audiopro

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.