Dánská zpěvačka MO vystoupí na festivalu Fingers Up 2015

Po loňském energickém vystoupení se české festivalové publikum může znovu těšit na našlápnutou show mladé rebelky MO. Úspěšná dánská zpěvačka vystoupí v rámci dvoudenního programu festivalu Fingers Up, který se uskuteční 7. a 8. srpna.
Fingers Up - plakát Oficiální zdroj: Fingers Up

 

Pod akronymem MO se jednak ukrývá šestadvacetiletá Karen Marie Orsted, zpěvačka mísící indie pop s elektronikou, zároveň ale také záruka show plné „stage divingu, střídání pozic včetně polohy na lopatkách, zuřivého točení copem na temeni a ustavičného hype jejího pištivě ostrého hlasu”, jak je kritiky popisováno zpěvaččino poslední české vystoupení.

Mladá umělkyně v rámci svého letního turné navštíví jedny z nejpopulárnějších a největších festivalů po celém světě. Nevynechá ale ani Českou republiku – budete ji moci vidět na festivalu Fingers Up pořádaném v Mohelnici na severní Moravě.

 

Ve světovém stylu

Hudební festival Fingers Up 2015 bude přelomový. Vymaňuje se ze stereotypu, který na české a slovenské hudební scéně poslední roky vládne. Inspiruje se úspěšnými světovými festivaly a vedle hudby návštěvníkům nabízí kreativně vyzdobený areál v příjemném prostředí Morava Campu plném přírody, zážitků a emocí. Celý svůj koncept staví na zdravém životním stylu, umění, zážitcích a kvalitních službách. Mimo hudby se návštěvníci mohou těšit na poezii, cestopisné přednášky, workshopy s kapelami, kreativní atrakce, street art, fashion market a mnoho dalšího.

 

Na koho se již teď můžete těšit

Dalšími zvučnými jmény, kterými Fingers Up 2015 ozdobí svůj nový lineup, jsou nesmírně populární rakouští indierockeři Bilderbuch, Kensington z Holandska, kteří oslnili pražské Rock Café svým lednovým vystoupením či čím dál tím populárnější britská skupina Fickle Friends. Představí se ale i řada českých interpretů a talentů jako Vypsaná fixa, No Distance Paradise či Holden Caufield. To je však jen začátek a festival slibuje brzké oznámení dalších zajímavých jmen. Rozhodně je na co se těšit.

 

Praktické informace

Festival Fingers Up se koná v termínu 7. – 8. 8. 2015 v Morava Campu v Mohelnici. Jeho organizátorem je KVCM s.r.o.

Předprodej vstupenek od 2. 3. 2015, cena víkendových vstupenek od 690 Kč (26 €).
Více informací najdete na www.fingersup.cz nebo www.facebook.com/fingersup

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.