Chytejte bronz bez pigmentových skvrn

Opálená bronzová pokožka sluší snad každé ženě. Rošťácké pihy na obličeji mají také něco do sebe, s menším nadšením ovšem majitelky bledé pleti sledují fleky naskakující po celém tělem po prvním intenzivnějším pobytu na sluníčku. Pigmentové skvrny vznikají nadměrnou produkcí kožního pigmentu (melaninu) a jsou postrachem mnoha žen všech věkových kategorií. Existuje cesta, jak jim i ve slunných dnech předejít – bioaktivní mořský kolagen. Tato bílkovina mládí může s pigmentovými skvrnami výrazně pomoci, jak v prevenci, tak i při zesvětlování již existujících skvrn. Další dobrou zprávou je, že v podobě přípravku Inca Collagen je k dostání po celé léto s příjemnou slevou 140 Kč, poštovným zdarma a ještě s měsíčním balením vitaminu C s šípky coby dárkem navíc. 

Inca Collagen, ilustrační foto,  Oficiální zdroj: Inca Collagen

 

Za pigmentové skvrny nemůže jen sluníčko, ale také genetické předpoklady, hormonální změny například během těhotenství, hormonální antikoncepce, reakce pokožky s parfémem či jinou kosmetikou během pobytu na slunci a další faktory. Kromě kvalitní opalovací kosmetiky se nepěkným skvrnám můžeme vyhnout právě díky pravidelnému doplňování kolagenu do těla.

Bioaktivní mořský kolagen – Inca Collagen ve formě prášku rozpustného ve vodě, je vhodným doplněním této stavební bílkoviny pro naše tělo. Právě kolagen totiž podporuje obnovu a regeneraci kolagenových vláken v těle, které výrazně pomáhají v boji s pigmentovými skvrnami. Tento typ kolagenu je navíc nejpodobnější tomu lidskému, a proto s ním umí tělo výborně pracovat a využije ho přesně tam, kde je třeba. Kromě boje s pigmentovými skvrnami je kolagen znám také pro své omlazující účinky – vyhladí drobné vrásky, zvýší elasticitu pokožky a intenzivně hydratuje. Ostatně tvoří téměř 30 % bílkovin lidského organismu a více než 70 % bílkovin kůže.

Inca Collagen, aktuální akce se slevou a dárkem Foto: Inca Collagen, oficiální zdroj

Měsíční balení obsahuje 30 sáčků s 3 gramy čisté bílkoviny, což je doporučená denní dávka. Přípravek Inca Collagen je k dostání ve vybraných lékárnách a na webu www.incacollagen.cz za cenu 1 260 Kč za měsíční kúru bez letní akce. Aktuálně je navíc možné po celé léto kupovat Inca Collagen se slevovým kódem a bez poštovného levněji a ještě s dárkem v podobě měsíčního balení vitaminu C navíc. Stačí vyplnit kód C01 000 666 v eshopu www.incacollagen.cz.

Inca Collagen, aktuální akce - slevový kód Foto: Inca Collagen, oficiální zdroj

 

 

Zdroj: Inca Collagen

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.