Charitativní projekt HOPE MONTH sportovního klubu Prague Lions a kaváren Starbucks je v plném proudu

Advent je každoročně časem, kdy se lidé ladí na strunu dobré vůle, nezištné pomoci. Jednu takovou můžete proměnit po celý adventní čas, tedy až do 21. prosince ve všech pražských kavárnách.Starbucks, kde probíhá již potřetí charitativní projekt zvaný HOPE MONTH. I letos tak můžete udělat radost darovanými hračkami onkologicky nemocným dětem v pražském Motole v rámci akce, kterou inicioval klub amerického fotbalu Prague Lions ve spolupráci se sítí kaváren Starbucks.  O víkendech, přesněji od pátku do neděle se pak v kavárnách můžete setkat přímo s hráči, kteří vám za přinesenou hračku nabídnou zdarma horký nápoj ze Starbucks nabídky.

S ochutnávkou zejména vánočních nápojů samozřejmě nemusíte čekat na víkendy a zajít si na ně můžete kdykoliv v předvánočním čase.

 Plakát projektu HOPE MONTH  Oficiální zdroj: Prague Lions

„I v letošním roce spojujeme své síly s pražským týmem amerického fotbalu Prague Lions, abychom společně potěšili děti, které bohužel musí strávit Vánoce v pražské motolské nemocnici. Od konce listopadu budeme ve vybraných kavárnách shromažďovat dárky, které těsně před Vánoci předáme dětem v nemocnici a věříme, že nás i v letošní sbírce zákazníci podpoří.“

 

Místa sbírky

Sbírka dárků bude probíhat ve všech kavárnách od 28. listopadu do 21. prosince. Pro fanoušky týmu Prague Lions budou také připravena speciální odpolední setkání přímo s hráči týmu na kavárnách v Dejvicích, na Malostranském náměstí, Můstku, Muzeu, Chodově a v Palladiu.

 

Víkendy s hráči

6. – 7.12.
Starbucks Dejvická, Muzeum, Chodov
od 14 do 16 hod.

 
13.- 14.12.
Palladium, Malostranská, Můstek
od 14 do 16 hod.                                                                                                            
                                                                                                                      

20.- 21.
Palladium, Malostranská, Můstek
od 14 do 16 hod.

 

Informace a videa z předchozích ročníků najdete na stránkách projektu HOPE MONTH.

 

Vánoční nabídka Starbucks

Kavárny Starbucks zahájily období červených kelímků, jimiž vysílají jasný signál, že se blíží čas Vánoc. K nim ve Starbucks neodmyslitelně patří lákavě voňavé nápoje Gingerbread Latte a Toffee Nut Latte, které si získaly řadu příznivců po celém světě. Toto tradiční sváteční duo letos poprvé na českém trhu doplňuje čokoládová novinka Honey & Almond Hot Chocolate.

Vánoční horké nápoje Starbucks Foto: Starbucks, oficiální zdroj

 

Milovníci zrnkové kávy si mohou v období Vánoc vychutnat tradiční vánoční směsi Starbucks® Christmas Blend a Starbucks® Christmas Blend Espresso Roast.

Vánoční zrnkové směsi Starbucks® Christmas Blend a Christmas Blend Espresso Roast.  Foto: Starbucks, oficiální zdroj

Nabídku nápojů doplňují sladké sezónní dezerty, včetně domácích perníčků a cukrové hůlky – sladká delikatesa a dekorace v jednom.

Vánoční nabídka je v kavárnách k dostání do 5. ledna 2015.

 

Zdroj: Starbucks, Prague Lions

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.