Castingy na boyband začínají již za deset dnů

Hudebně a pohybově nadaným chlapcům je určen mezinárodní projekt „Boyband“. Těm, kteří vyjdou vítězně z castingů může dokonce nastartovat kariéru nejen na domácí scéně. Pod projektem jsou podepsáni britští producenti Denis Ingoldsby a Andrew Murray, kteří osobně vyberou mj. v Praze a Bratislavě pět členů nové chlapecké skupiny.

Producenti spolupracují mj. s českou dívčí skupinou 5Angels, zleva Andy Murray, Denis Ingoldsby, 5 Angels a Paul Fitzgerald Foto: Kloboukfilm, oficiální zdroj

Producenti spolupracují mj. s českou dívčí skupinou 5Angels, zleva Andy Murray, Denis Ingoldsby, 5 Angels a Paul Fitzgerald
Foto: Kloboukfilm, oficiální zdroj

 „Na castingy se mohou přihlásit chlapci ve věku od 15 do 20 let. Samozřejmostí z naší strany jsou požadavky na hudební a pohybové nadání, reprezentativní vzhled i vystupování a minimálně základní znalost angličtiny,“ prozrazuje základní podmínky pro výběr producentská dvojice, která je spojena i s českou dívčí skupinou 5Angels. Poslední požadavek, základy angličtiny není žádným prázdným pojmem, protože realizace projektu startuje ihned po ukončení castingů, a členové nového boybandu si budou, podle slov producentů, muset během několika málo dní sbalit kufry a odletět do Londýna, kde s nimi okamžitě začnou pracovat.

 

Termíny a místa castingů

24. září – Cinema City, Aquapark Bratislava

25. září – Cinema City, Slovanský dům, Praha 1

Vítězové castingů se zúčastní finále, které se uskuteční hned 26. září v Multikině Cinema City ve Slovanském domě v Praze. Tam už si producenti vyberou pětici výherců z finálové dvacítky chlapců obou zemí.

 

Přihlášky a nformace o projektu

Detailní podmínky přihlášení a přihlašovací formulář najdou zájemci na www.nemoros.cz/Boyband,
Další info na www.facebook.com/projektboyband.

 

Douška redakce

Vzhledem k tomu, že výsledky výchovy vlastního syna jsou v případě Denise Ingoldsbyho řekněme diskutabilní, vyvstává otázka, zda je schopen ukočírovat bandu ‚náctiletých‘. Nad tím by se měli zamyslet rodiče, kteří k případné spolupráci svých nezletilých potomků s producenty musí dát souhlas.

 

Zdroj: Kloboukfilm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.