Čarodějnice ve Žlutých lázních: Dvoumetrová vatra a Děda Mládek Illegal Band

V neděli 30. dubnase do areálu Žlutých lázní v pražském Podolí již tradičně slétnou čarodějnice. Poznávacím bodem nejen jejich dostaveníčka bude dvoumetrová vatra. Na děti čeká po celé odpoledne rovněž bohatý program plný hudby, her a soutěží. Dospělí si užijí koncert kapely Děda Mládek Illegal Band.

Žluté lázně: Čarodějnice 2017 Foto: Žluté lázně, oficiální zdroj

 

Program začne v dětském koutku v pravé poledne. Na čarodějnice a čaroděje čekají hry, soutěže, malování na obličej i dětský koutek pro nejmenší. Pódium v dětském koutku ožije černokněžnickou show v podání Divadla Mazec. „Čaroděj Kotlík bude interaktivní a hravou formou vyučovat tanec, hudbu, divadlo a kouzlení.  Děti se mohou těšit na živé klávesy a písničky na přání, čarodějnickou školu herectví, soutěže o ceny, divadelní a hudební kabaret, scénky, písničky, skeče a výrobu kouzelných talismanů. Mohou také prokázat odvahu, zručnost a postřeh při letu na koštěti,“ upřesňuje Libuše Klinková, manažerka dětských programů areálu Žluté lázně.

V čarodějnické kreativní dílně budou nejmenší návštěvníci vyrábět za použití šablon, pastelek a lepidla magnetku čarodějnice. Chybět nebudou zábavné pouťové atrakce, jako jsou skákací hrad, kolotoče, střelnice, trampolíny a rozlehlý dětský koutek Žlutých lázní. Milovníci buřtů se mohou těšit na tradiční opékání. Pouťové atrakce si užijí i dospělí. Vyzkoušet si mohou Jumping, atrakce Booster a střelnice.

Slet čarodějnic pro dospělé začne v 16 hodin, kdy všechny pohádkové bytosti na velkém pódiu na travnaté pláži přivítá Dj Fancy s oblíbenými hity. V 18 hodin zažehnou organizátoři dvoumetrovou ohňovou vatru umístěnou v prostoru drah na pétanque. V 18.30 hodin začne koncert kapely Děda Mládek Illegal Band a ve 21 hodin uvidí návštěvníci velkolepou ohňovou show. After party s Dj Fancy poté čeká na všechny v Tančírně.

Žluté lázně: Čarodějnice 2017 Foto: Žluté lázně, oficiální zdroj

 

 

Zdroj: Žluté lázně 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.