Brněnský veletrh PRODÍTĚ 2014

Ve dnech 6. – 9. března 2014 bude brněnské výstaviště opět patřit dětskému světu. Každoročně pořádaný veletrh přinese řadu zajímavých novinek nejen ze sortimentu tradičního dětského zboží, ale i v rámci na veletrhu rozvíjených oblastí, jako jsou zdravá výživa, hračky a hry, móda pro děti a maminky, cestování i volnočasové aktivity a další.

babypoint_-foto_doplnky-lassig

 

Veletrh PRODÍTĚ je nejvýznamnější oborovou kontraktačně–prodejní prezentací, na níž novinky ze svého sortimentu představují přední dodavatelé dětského zboží na českém trhu.

 

Kdo se představí

Mezi širokou řádkou vystavovatelů zde tradičně nebude chybět ani český výrobce a dovozce dětského zboží Babypoint, který na stánku o rozloze 240 m2 představí produkty značek TFK, Navington, BeSafe, X-lander, Newbuddy a samozřejmě také vlastní produkci Babypoint. Novinkou bude prezentace německé značky Lässig s doplňky pro celou rodinu, kterou Babypoint exkluzivně zastupuje od letošního roku. Zaujme nejen kvalitním, stylovým a funkčním sortimentem, ale i ekologickým přístupem k výrobě. Jedná se o široký sortiment designových tašek, kabelek, kufříků, batůžků a brašen nebo šátků pro děti. Známá značka německých kočárků TFK (Trends For Kids) bude vystavovat nové modely v nových barvách s převahou zemitých odstínů.

babypoint_-foto_kocarky_x-lander

 

A ještě něco navíc

První výstavní den bude patřit především dětem se zdravotním handicapem. Připravena budou terapeutická cvičení, jako canisterapia či stále ještě netradiční terapie golfem. Dále prezentace specializované poradny a občanských sdružení.

V doprovodném programu budou na malé i velké návštěvníky čekat různá vystoupení, ať už to budou nestárnoucí JŮ a HELE či večerníčkoví Žížaláci, cvičení pejsci a kočičky, modely letadel, lodí či aut. Z dalších pak klauniády, pohádky, filmy, stejně jako místa pro aktivní zábavu, např. nafukovací dráha se šlapacími autíčky nebo dopravní hřiště. Prezntovat se zde budou i jazykové školy a výukové programy, chybět nebudou ani soutěže o ceny pro jak jednotlivce, tak i mateřské školky apod.

Výstava PRODÍTĚ 2014 bude probíhat v areálu BVV. Více info na www.bvv.cz i www.babypoint.eu.

 

Zdroj: BVV, Babypoint

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.