Běh na vysokých podpatcích

Aktivní, sportovně založené dámy či slečny, které mají zároveň smysl pro humor, se mohou pokusit zvítězit v soutěži „Philips Lumea Lodičkový sprint“, která se letos poprvé koná i v ČR.

Lodickový sprint

Poslední aprílové pondělí, tedy 29.4. se Václavské náměstí promění na běžecký stadion, kde budou ve dvou disciplínách soutěžit nositelky minimálně 8 cm podpatků.

 

Umět v tom běžet

Netradiční klání je přes hodnotné ceny především zábavou pro všechny, kdo umí vybočit ze zajetých kolejí. Běh v kategorii jednotlivkyň i štafeta čtyřčlenných týmů má spíše symbolickou běžeckou dráhu – 20 metrů tam a zpět. Ke zdolání však bude třeba o to větší rychlost, ale také stabilita dámské obuvi.

 

Lodičkové jedenáctky

Vzhledem k tomu, že počet startovacích míst je omezený, samotného závodu se bude moci účastnit pouze prvních 11 dam a prvních 11 registrovaných týmů, o vítězství je třeba bojovat ještě daleko před zahájením soutěže. Dostat se na startovní listinu znamená registrovat se mezi prvními. Aby to nebylo tak jednoduché, datum začátku registrace je tajné. Nezbývá proto pravidelně sledovat stránky soutěže nebo její facebookový profil. Že má tento systém co dělat s reklamním tahem, je víc než jisté, ale v tomto případě „netlačí nijak na pilu“. Pokud nechcete strávit příští dny neustálým navštěvováním stránek soutěže, můžete si zajistit startovní místo druhou variantou – vyfoťte sebe nebo všechny členky týmu v oblíbených botkách na vysokém podpatku a zašlete ji do soutěže. Po umístění na profilu akce vyhrává fotka, pro kterou uživatelé zvedli nejvíce palců.

 

Něco málo z organizace soutěže

Soutěžit mohou jen ženy ve věku od 18 let. Vítězka v kategorii jednotlivkyň získá, kromě věcných darů od partnerů akce, 30 tisíc Kč v hotovosti, dáma na 2. místě si doběhne pro 20 tisíc Kč a 3. místo bude ohodnoceno 10 tisíci Kč.

Výherkyně štafetového závodu získají nový produkt Phillips Lumea – přístroj pro domácí účinnou fotoepilaci, zásoby Frisca na večírek a hodnotné kosmetické balíčky. Pro všechny zúčastněné bude navíc připravena večeře, na níž je odveze luxusní limuzína.

I diváky čeká plno překvapení a soutěží. Na facebooku mohou již nyní  soutěžit o Ipad mini, zásobu pití Frisco na celý rok a luxusní vůně Guess.

Sportovním odpolednem bude provázet herečka a moderátorka Iva Pazderková, která si také připravila exkluzivní video, kde se svěřuje se svou tajnou závislostí ohledně jejího vztahu k běhu. O hudební stránku se bude starat skupina Toxique.

Soutěž se koná 29.4. od 15 hod. v dolní části Václavského náměstí. Vstup je zdarma.

Více info, přesná pravidla a registrace na www.lodickovy-sprint.cz nebo  facebook.com/lodickovy.sprint

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.