BAYBY: Digitální video chůvička do auta i na doma

Příchod dítěte převrací život rodiny naruby. Všechno je jiné, všechno nové, všechno se točí kolem jediného bodu. To je situace, ve které rodiče nemají čas ani chuť cokoli riskovat. Potřebují někoho, na koho se mohou spolehnout se stejnou důvěrou, s jakou se jejich maličké spoléhá na ně. Potřebují dokonale připraveného odborníka, který ví, co dítě potřebuje, někoho, kdo chápe, jak je bezpečí dítěte pro rodiče důležité. Ve značce dětských výrobků BAYBY takové odborníky naleznou.

Digitální video chůvička do auta i na doma BAYBY BBM 7030 Foto: BAYBY, oficiální zdroj

Krédem značky BAYBY je špičková kvalita, bezpečí a kvalifikované testy všech výrobků prováděné zkušebnou TUV a Státním zdravotnickým ústavem. BAYBY se chce stát tichým pomocníkem rodiny. Být kdykoli po ruce a mít připraveno všechno, co dítě potřebuje – a to nejen po příchodu na svět, ale po celou dobu jeho počátečního vývoje.

Výrobky se značkou BAYBY jsou jiné, originální a v mnoha případech víceúčelové. Ohřívače kojeneckých lahví umějí i sterilizovat nebo vařit dětskou stravu. Sterilizátory odstraňují bakterie, zároveň ale také vysoušejí. Odsávačky mléka jsou 2fázové, vysoce výkonné a uživatelsky vstřícné.

Kromě toho, že jsou výrobky BAYBY naprosto bezpečné a zdravotně nezávadné (neobsahují Bisfenol A ani jiné škodlivé látky), jsou také krásné na pohled. Jejich design je originální, přátelský, pozitivní, veselý a vstřícný k dětem, jejich snadná a často naprosto intuitivní ovladatelnost je zase velmi komfortní pro rodiče.

 

Dítě v přímém přenosu

Pozornost věnovaná řízení a silničnímu provozu může být díky malému dítěti na zadní sedačce značně snížena. Snaha zjistit, zdali je vzadu vše v pořádku, znamená riskantní otáčení řidiče za dítětem. Na bezpečnost pamatuje BAYBY na našem trhu ojedinělou digitální video chůvičkou do auta, ale samozřejmě i do domácnosti, BAYBY BBM 7030. Přísavky obou částí chůvičky, speciálně vyvinuté pro pevné uchycení na skle, a to jak na okně automobilu, tak na oknech, zrcadlech, ale i na nábytku v bytě. Odtud, obdobně jako při cestování, video chůvička BAYBY BBM 7030 spolehlivě ohlídá bezpečí děťátka a jeho komfort. 

LCD barevný displej velikosti navigace (uhlopříčka 3,5″) se držákem s přísavkou perfektně přichytí na čelní sklo, obdobně se připevní na boční okénko vedle dítěte druhá dětská část s digitální bezdrátovou kamerou. Kvalitní přísavky obě části dokonale přidrží na správném místě i na opravdu hrbolatých cestách. Rameno držáku kamery je díky kloubovému mechanismu a aretačnímu šroubu nastavitelné do mnoha poloh pro co nejlepší monitorování dítěte, navíc kamera má opravdu široký úhel záběru. Disponuje i funkcí nočního vidění, takže rodiče mají dítě ve dne v noci na očích, aniž by přestali věnovat dostatečnou pozornost řízení. LED indikátory na monitoru i kameře signalizují, zda jsou jednotky zapnuté.

Dosah signálu mezi kamerou a monitorem je až 250 m, což oceníte zejména v situacích, kdy dítě v autě usne a vy třeba na benzínové pumpě potřebujete natankovat a vyběhnout k pokladně zaplatit. Díky digitální video chůvičce BAYBY BBM 7030 nemusíte řešit otázku „vzbudit, či nevzbudit?“. Obrazovku si jednoduše vezmete s sebou a máte v autě spící dítě nadále pod kontrolou. O intenzitě signálu, průběhu nabíjení a stavu nabití baterie informují ikonky na displeji, na překročení dosahu signálu, jeho výpadek nebo rušení vás chůvička upozorní nápisem „NO SIGNAL“ na obrazovce.

Rodičovská jednotka s LCD displejem i bezdrátová kamera mají v sobě zabudované nabíjecí baterie Li-Ion 3,7 V s kapacitou 950 mAh pro rodičovskou a 900 mAh pro dětskou jednotku. Kromě adaptéru do síťové zásuvky se video chůvička dodává samozřejmě i s nabíječkou do automobilu, aby mohla být opravdu neustále v permanenci.

K přenosu obrazu i zvuku je využívána bezdrátová digitální technologie 2,4 GHz a hlasitost lze nastavit ovládacím kolečkem na levé straně monitoru dle potřeby a okolního hluku. Funkce šifrovaného bezdrátového přenosu a automatické volby volného kanálu zaručuje soukromí a jistotu, že uslyšíte a uvidíte pouze své dítě.

Doporučená akční maloobchodní cena 3.999 Kč.

Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz

 

Zdroj: BAYBY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.