Bali, Maroko i Brazílie ve vaší koupelně

Místa vyhledávaná jako zajímavé turistické destinace. Ostrov Bali a jeho překrásná příroda a tropické rituály krásy. Rozpustilá latinskoamerická Brazílie, karneval, ale také koupací rituál banho, který pomocí pečlivě vybíraných bylinek zajistí nejen čisté tělo, ale také nás ochrání před zlem a přinese štěstí. Africké Maroko, jeho dlouhé, sluncem rozpálené pláže a také lázně Hammam, které poskytují relaxaci a očistu těla, ale i duše. Přesně těmito magickými rituály tří exotických zemí je inspirována nová řada tělové kosmetiky SPA SECRETS,

SPA SECRETS BRAZIL - vizuál Oficiální zdroj: Marionnaud 

 

Tělová kosmetika má za úkol nás očistit a hydratovat pokožku. Pokud zvolíme novinky řady SPA SECRETS, která je k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud, můžeme tuto běžnou rutinu povýšit na rituál. Právě jimi je totiž tato tělová kosmetika inspirována. Hedvábná řada s vůní kokosové vody nás přemístí na pláže Bali, svěžest tropického ovoce maracuja a bobulí Acai do Brazílie a smyslná vůně růže do afrického Maroka.

 

SPA SECRETS – Bali

Řada jako stvořená k relaxaci. Lahodná vůně kokosové vody provoní pokožku, ale také ji řádně hydratuje, výtažky z květů Plumérie zajistí zklidnění pokožky a vláčnost.

Na výběr jsou tyto čtyři produkty:

SPA SECRETS BALI BODY CREAM – tělový krém s překrásnou vůní kokosové vody a s výtažky z Plumérie. Tělový krém v zajímavé dóze s víčkem zanechá pokožku hladkou, voňavou a dokonale hydratovanou bez pocitu mastnoty.
Balení 250 ml za 189 Kč

 

SPA SECRETS BALI SHOWER GEL – sprchový gel, který nás svou lahodnou vůní kokosové vody přenese na pláž pod palmy a svou jemnou pěnou nás nejen dokonale osvěží, ale také z nás smyje starosti z celého dne.                                                                
Balení 250 ml  za cenu129 Kč.

 

SPA SECRETS BALI WHITE SAND BODY SCRUB – tělový peeling s opojnou vůní kokosové vody obsahuje částečky bílého písku z Bali, který se postará o odstranění odumřelých buněk a šupinek z kůže. Po jemné masáži peelingem je pokožka příjemně jemná a hebká.
Balení 200 ml stojí 159 Kč.

 

SPA SECRETS BALI HANDCREAM – krém na ruce nejen krásně voní po kokosové vodě, ale také je obohacen o bambucké máslo, které vyživuje i velmi suché ruce. Po namazání je pokožka opět hladká a vláčná.
Balení 75 ml za cenu 129 Kč.

SPA SECRETS BALI - tělový krém  Foto: Marionnaud, oficiální zdroj

SPA SECRETS BALI – tělový krém
Foto: Marionnaud, oficiální zdroj

 

 

 

SPA SECRETS – Brazílie

Řada inspirovaná pradávným koupelovým rituálem Latinské Ameriky – banho. Jedná se speciální koupele, do kterých se přimíchávají bylinné směsi, které mají přispět naší fyzické i duševní pohodě. Pečující řada má dvě hlavní složky – antioxidační bobule Acai a pečující olej z marakuje.

Na výběr jsou tyto čtyři produkty:

SPA SECRETS BRAZIL SHOWER NECTAR – jemný sprchový gel překvapí krásnou, exotickou vůní tropického ovoce, která nás okamžitě přenese na slunné pláže brazilské Copacabany.
Baůení 250 ml – 129 Kč.

SPA SECRETS BRAZIL BODY OIL IN CREME – tělový olej v krému je inspirován starými lázeňskými rituály. Obsahuje bobule Acai a plody marakují, přírodní perly z amazonského deštného pralesa, které jsou známé svou schopností oživit a dodat tělu energii. Krém pokožku dokonale hydratuje, vyživí a lahodná vůně tropického ovoce dopřeje relax i naší mysli.
Balení 250 ml – 189 Kč.

SPA SECRETS BRAZIL BODY OIL – tělový olej vhodný i pro masáže, pokožku dokonale hydratuje, zvláční a také provoní vůní exotického ovoce. Obsahuje výtažky z marakují a přírodní antioxidant – plody Acai.
Balení 250 ml – 199 Kč.

SPA SECRETS BRAZIL BODYSCRUB – tělový peeling jemně a účinně odstraní odumřelé kožní buňky a zanechá pocit hebké a vláčné pokožky. Obsahuje výtažky z marakují a antioxidační bobule Acai. Pokožku vyčistí a krásně provoní vůní tropického ovoce.
Balení 200 ml – 159 Kč.

Kosmetická řada SPA SECRETS BRAZIL  Foto: Marionnaud, oficiální zdroj:

 

SPA SECRETS – Maroko

Řada inspirovaná rituálem Hammam, při kterém se věří, že je očista těla úzce spjata také s očistou duše. Hydratační řada obsahuje dvě hlavní složky – pečující a arganový olej a zklidňující růži.

Na výběr je těchto pět produktů:

SPA SECRETS MAROCCO SHOWER CREAM – jemný sprchový krém se na pokožce promění v hedvábnou pěnu, která ji nejen dokonale hydratuje, ale také provoní svůdnou vůní růže. Arganový olej se postará o péči o pokožku.
Balení 250 ml stojí 129 Kč.

SPA SECRETS MAROCCO BODY SOUFFLÉ – tělové suflé se jako vyšlehaný krém vpije do pokožky, hloubkově ji vyživí, hydratuje, ale zároveň i ponechá zcela hladkou, bez pocitu mastnoty. Krásnou vůni dodá růže, zatímco arganový olej pokožku vyživí.
Cena balení 250 ml – 189 Kč.

SPA SECRETS MAROCCO BODY OIL – tělový olej s vyživujícím argonovým olejem. Rychle se vstřebává, přinese úlevu i té nejsušší pokožce a zanechá ji hydratovanou, jemnou a hladkou, bez pocitu mastnoty. Růže pokožku opět příjemně provoní.
Balení 250 ml za cenu 199 Kč.

SPA SECRETS MAROCCO HAND CREAM – krém na ruce s výtažky s růží a argonovým olejem dodají namáhané pokožce rukou hydrataci a jemně je provoní růžemi. Ruce jsou po namazání hedvábné a vyživené.
Balení 75 ml – 129 Kč.

SPA SECRETS MAROCCO SUGAR BODY SCRUB – cukrový tělový peeling obsahuje přírodní arganový olej, který pokožku vyživí a růžové extrakty dodají pokož příjemnou vůni. Peeling odstraní odumřelé buňky a zanechá hebkou a vláčnou pokožku.
Cena za balení 250 ml – 189 Kč.

SPA SECRETS Marocco - tělový peeling Foto: Marionnaud, oficiální zdroj

SPA SECRETS Marocco – tělový peeling
Foto: Marionnaud, oficiální zdroj

 

 

Všechny produkty jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud

 

Zdroj: Marionnaud

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.