70x DÍK: Narozeninový koncert Jiřího Korna

Přípravy na koncert 70x DÍK v těchto dnech vrcholí. Zpěvák, tanečník, herec, ale především významná osobnost české kultury Jiří Korn zkouší každý den s desítkami nejlepších tanečníků v Česku. Show, která nabídne 25. září v O2 Areně zajímavou podívanou i zpěvákovy hity v nových aranžích režírují bratři Cabani.

Jiří Korn 70x Dík  plakát  Oficiální zdroj: Ságl Production

„Zkoušky si užívám, v celém týmu je cítit radost z práce a dobrá nálada a já věřím, že to bude znát i na koncertě příští středu,“ poodhaluje průběh příprav na ojedinělý koncert Jiří Korn.

Jiří Korn patří desítky let mezi českou hudební špičku. Svým moderním přístupem k hudbě, tanci i módě ovlivnil několik generací a přesáhl tehdejší hranice. V oblasti popu u nás unikátní propagátor moderních trendů byl vždy o krok napřed. Zpěvák si připomene na koncertě s fanoušky většinu svých písní a hitů od šedesátých let v hudebním nastudování Jiřího Škorpíka. Na koncertě ho doprovodí desítky špičkových tanečníků ve speciálních kostýmech pod vedením choreografů Anet Antošové a Pavla Strouhala.

„Díky velkorysosti producenta vznikla velká scéna, téměř sto účinkujících, báječná choreografie, akrobacie, mimořádná kombinace historie i současnosti. Jsme hrdí na profesionalitu celého týmu. S Jiřím Kornem je radost pracovat, je to perfekcionista, o práci přemýšlí, naslouchá režii, není sebestředný a má respekt k ostatním profesím,“ shodují se bratři Cabani, režiséři koncertu 70x DÍK.

 

Zdroj: Ságl Production

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.