5 důvodů proč strávit dovolenou na okružní plavbě lodí

Nebaví vás grilování na pláži? Chcete být v pohybu a z dovolené si odnést co nejvíce příjemných zážitků, ať už sami, v páru nebo s celou rodinou? Pak by vás mohla oslovit okružní plavba lodí. Tedy, nemáte-li fobii z vody nebo netrpíte silnou formou mořské nemoci, která propuká i při malé zhoupnutí. Vypočítejte si nyní s námi pět pádných důvodů, proč se vydat na stále populárnější okružní plavbu po moři. Hlavním lákadlem je návštěva množství míst během pár dní, luxusní služby za velmi příznivou cenu i pro suchozemce přitažlivá a romantická atmosféra.

Norske fjordy_Diamond.jpg Travel

 

Během pár dní více destinací

Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli na dovolenou vyrazit do Itálie, Španělska nebo Francie, dávají vám právě okružní plavby volbu vidět vše pohodlně v rámci jedné dovolené. „Během pár dní mohou cestovatelé navštívit například kosmopolitní Barcelonu, romantický Janov i rušnou Marseille a vše na luxusní lodi,“ vysvětluje Renata Jelínková, ředitelka Diamond Travel, která se na okružní plavby specializuje. Milovníci dálek si mohou zvolit zaoceánské lodě, které se s vámi vydají například po stopách pirátů z Karibiku nebo na cestu kolem Jižní Ameriky.

 

Vyzrajete na čas

Výhodou okružních plaveb je jejich časová efektivita. Během krátké doby uvidíte mnoho zajímavých míst, cestujete i v noci a nemusíte se balit z jednoho hotelového pokoje do dalšího. Cestujete v pohodlí luxusní kajuty a zázemí lodi podle plánu plavby. Na pevninu v každém dalším přístavu vystoupíte odpočatí a připraveni na nové zážitky.

 

Luxus za příznivou cenu

Dnešní gigantické lodě lze směle nazvat prvotřídními plovoucími hotely a můžete na nich čekat luxus nejvyšší kvality. Ale myslíte-li si, že cestování na výletních lodích je pouze „pro horních deset tisíc“, tak jste na omylu. Okružní plavby již nejsou nedosažitelnou dovolenou. „Zájezdy okružních lodí začínají již od 10 tisíc korun. Cena zahrnuje nejen plavbu ale i plnou penzi, aktivity na lodi, českého delegáta, divadla, kina a většina zájezdů nabízí pobyt dětí až do 17 let zdarma,“ vypočítává Renata Jelínková z Diamond Travel.

 

Moře zábavy

Na lodi najdou nepřebernou nabídku zábavy jak pětileté děti i jejich o deset let starší sourozenci, rodiče, muži a ženy všech věkových kategorií. Bazén s tobogánem, vířivky, joggingová dráha, multifunkční sportovní hřiště či fitness centrum. Dále welness s tureckými lázněmi, sauna, masáže, aromaterapie, služby kadeřníka nebo kosmetičky. To jsou jen některé z lákadel, které na lodi čekají. Také divadlo, kino, diskotéka, night-club, bar nebo kasino. Rodiče si díky celodenním i večerním dětským koutkům se specializovaným dozorem mohou vyjít třeba do divadla nebo na romantickou večeři při svíčkách. Zajít si můžete i do knihovny, na ochutnávku vína nebo zajímavý workshop.

 

Dobrá příležitost jak poznat zajímavé lidi

Milujete poznávání nových lidí? Na okružní plavbě je navíc potkáte v neopakovatelné romantické atmosféře. Poplujete ve společnosti lidí až ze čtyřiceti zemí světa. Z vaší dovolené se tak stane opravdu kosmopolitní zážitek. Dospělí i děti si mohou procvičit angličtinu či jiný jazyk se stejně starými spolupasažéry. A pokud jste singl, tak na lodi máte příležitost najít někoho, koho dlouho hledáte.

 

 

kačapa

Zdroj: Diamond Travel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.